zgon-mezczyzny-gdynia

Przy jednym z gdyńskich hosteli znaleziono zwłoki. Policja bada przyczynę zgonu

W dniu 30 marca na jednej z miejskich ulic doszło do tragicznego odkrycia, w wyniku którego natrafiono na zwłoki mężczyzny leżące przy gdyńskim hostelu. Do sprawy włączyli się funkcjonariusze gdyńskiej policji, którzy próbują ustalić przyczynę śmierci i tożsamość zmarłego.

Do niecodziennego odkrycia doszło w ubiegłą środę przy ul. Morskiej w Gdyni – bardzo blisko hostelu. Zgłoszenie o odkryciu dotarło do dyżurnego około godziny 17:00, który natychmiast wysłał na miejsce patrole z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej.

Być może zainteresuje Cię również artykuł o przestępcy poszukiwanym przez gdyńską policję.

W ustaleniu przyczyny śmierci powinna pomóc sekcja zwłok

Jak poinformowała podkom. Jolanta Grunert, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, oprócz policjantów na miejsce zdarzenia przybył również lekarz sądowy, aby pomóc w ustaleniu przyczyny śmierci denata. Jak na tę chwilę nie odkryto jeszcze tożsamości mężczyzny i nie udało się ustalić przyczyny zgonu.

Na polecenie prokuratora ciało zostało odpowiednio zabezpieczone i przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Gdańsku. Policjanci mają nadzieję, że zaplanowana sekcja zwłok rzuci na całą sprawę więcej światła.

A jeśli szukasz więcej newsów z Trójmiasta, koniecznie odwiedź www.trojmiejski.pl.