kradziez-wlamanie

Gdynia: Policjanci poszukują podejrzanego o kradzież z włamaniem

Od stycznia br. policjanci z Gdyni prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży z włamaniem. Jednak jak na tę chwilę dochodzenie utknęło w martwym punkcie. Z racji tego Komisariat Policji Gdynia – Chwarzno zwraca się do wszystkich osób, które mają informacje mogące pomóc w zidentyfikowaniu sprawcy i ustaleniu miejsca jego pobytu.

Do kradzieży z włamaniem doszło w styczniu 2022 r. w jednym z mieszkań w gdyńskiej dzielnicy Chwarzno. Jak informują funkcjonariusze z gdyńskiego komisariatu, podejrzany o kradzież z włamaniem jest mężczyzna, który wtargnął do mieszkania w Chwarznie, kolekcjonując łupy w postaci dwóch aparatów fotograficznych, obiektywów i torby na aparat.

Zobacz też artykuł o kradzieży mrożonych ryb w Częstochowie.

Policjanci stworzyli rysopis podejrzanego

Policja sprawdziła nagrania z miejskiego monitoringu, na których widać podejrzanego mężczyznę. Jak podają mundurowi, podejrzany w dniu przestępstwa miał na sobie czarną kurtkę, zielone spodnie moro, białą czapeczkę z daszkiem i czarną maseczkę lub czarny komin. Natomiast na prawej dłoni widnieje tatuaż w postaci ludzkiej czaszki, który zajmuje jej większą część. Mężczyzna miał również przy sobie jasną torbę z nadrukiem niebieskiego samochodu.

Policja w dalszym ciągu prowadzi dochodzenie w tej sprawie, jednak jak na razie nie udało się ustalić tożsamości podejrzanego. Wszystkie osoby, które dysponują jakąkolwiek informacją na temat poszukiwanego, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Gdynia Chwarzno lub numerem alarmowym 112.