wypadek-gdynia

Gdynia: Samochód osobowy potrącił 27-letnią kobietę. Poszkodowaną przewieziono do szpitala

28 stycznia w Gdyni zdarzył się groźny wypadek, w wyniku którego potrącona została 27-letnia kobieta. Na miejsce wysłano gdyński patrol drogowy i medyków pogotowia ratunkowego. Poszkodowana została przebadana przez lekarzy, którzy w ostateczności stwierdzili, że pacjentka wymaga jednak wizyty w szpitalu. Jak na tę chwilę policja wyjaśnia szczegóły wypadku.

Do niebezpiecznego wypadku doszło w zeszły piątek przy ul. Hutniczej w Gdyni, gdzie 27-letnia kobieta została potrącona przez samochód osobowy. Około godziny 7:00, po otrzymaniu zgłoszenia, dyżurny wysłał na miejsce mundurowych z gdyńskiej drogówki i lekarzy pogotowia ratunkowego. Pojawili się również strażacy z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.

Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi

Jak poinformowała oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni – podkom. Jolanta Grunert, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że kobieta została potrącona przez samochód osobowy. Natomiast przebywający na miejscu medycy stwierdzili, że w wyniku poniesionych obrażeń kobieta wymaga opieki szpitalnej.

Policjanci również przebadali uczestników wypadku, sprawdzając, czy ktoś z nich spożywał wcześniej alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że wszystkie osoby były trzeźwe. Obecnie gdyńscy funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wypadku.

Być może zainteresuje Cię też artykuł o śmiertelnym wypadku na budowie w Gdyni.