Zielony raj w centrum miasta – Pruszcz Park niedługo oddany do odbioru!

Jeśli poszukujesz mieszkania w atrakcyjnej dzielnicy, gdzie nie brak zieleni i nowoczesnych rozwiązań, ten artykuł jest dla Ciebie. Niedługo, bo już w październiku 2021 roku, do odbioru zostaną oddane pierwsze mieszkania w nowej inwestycji Dewelopera Szymichowski, jaką jest osiedle Pruszcz Park. Kompleks powstał u zbiegu ulic Raciborskiego i Cichej w Pruszczu Gdańskim i jest jednym z ciekawszych tego typu zrealizowanych na terenie miasta. Dlaczego to właśnie tam warto zamieszkać?

Świetna lokalizacja

Jak powszechnie wiadomo, logistyka gra ogromną rolę w życiu, zwłaszcza, gdy mieszkamy w mieście i pracujemy. Chcemy mieć łatwy dojazd do naszej pracy oraz chcemy mieszkać w przyjaznej okolicy, która oferuje wiele udogodnień. Pruszcz Park spełnia te wymagania. Osiedle zlokalizowane jest po zielonej stronie centrum Pruszcza Gdańskiego. W okolicy nie brak sklepów usługowych, placówek medycznych, urzędów oraz przystanków komunikacji miejskiej. Z osiedla szybko dojedziemy również do obwodnicy, co znacznie ułatwi dojazdy do Trójmiasta.

Mieszkanie w nowoczesnym wydaniu

Nowoczesne budownictwo bardzo często skupia się na połączeniu natury z człowiekiem w miejskiej infrastrukturze i taką drogę obrał również Deweloper Szymichowski, projektując Pruszcz Park. Zieleń pojawić ma się na terenie osiedla zarówno wokół budynków, jak i pomiędzy nimi. Mieszkańcy będą mieli dostęp do zielonych skwerów z małą infrastrukturą, które umożliwią relaks na świeżym powietrzu. Analogicznie, mieszkania na parterze będą oferować możliwość wypoczynku w prywatnych ogródkach, zaś te na wyższych kondygnacjach – wypoczynek na balkonach. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli okazję korzystać z bliskości z naturą zawsze, gdy będą mieli na to ochotę.

Nowoczesne mieszkania to również pełen komfort w tym, by dostosować je do naszych potrzeb. Dlatego w niektórych lokalach będzie istniała możliwość wydzielenia osobnej kuchni oraz przekształcenia pomieszczenia gospodarczego w garderobę czy dodatkową toaletę.

Aby zadbać o aranżację wnętrz, w częściach wspólnych zdecydowano się na połączenie naturalnej roślinności i drewna, co nadaje wnętrzom nowoczesnego i spójnego charakteru.

Udogodnienia

Pruszcz Park będzie również oferował takie udogodnienia, jak dwa place zabaw, instalację LED oświetlającą kompleks i uruchamianą czujnikiem ruchu oraz hale garażowe dla samochodów z instalacją LPG oraz z możliwością montażu stacji do ładowania samochodów elektrycznych. Dzięki takim udogodnieniom mieszkańcy będą mieli zagwarantowany pełen komfort, a zielone osiedle stanie się zielone nie tylko z nazwy.