Polboat Yachting Festival 2021 w Gdyni – było pięknie!

Czy wśród naszych czytelników są miłośnicy luksusowych jachtów? Mamy nadzieję, że udało Wam się uczestniczyć w znakomitym wydarzeniu, jakim było Polboat Yachting Festival 2021. W Gdyni po raz drugi zgromadziły się przepiękne wodne pojazdy pochodzące z Polski i zagranicy.

Piękne jachty i nie tylko

Polboat Yachting Festival 2021 to wydarzenie, które trwało aż 4 dni. Wśród atrakcji królowały oczywiście znakomite jachty i łodzie, ale działo się o wiele więcej. Podobnie jak w poprzednim roku, również podczas drugiej edycji w wydarzeniu wzięło udział mnóstwo osób. Specjalnie dla nich przygotowano takie atrakcje, jak pokazy kulinarne, szkolenia i koncerty, które były znakomitym uzupełnieniem do trwających całe dnie wystaw.

Podczas eventu zaprezentowano mnóstwo premierowych pokazów łodzi i jachtów. Aby zobaczyć niektóre z nich, trzeba było okazać stosowne zaproszenie. Osoby, które nie zdobyły zaproszeń na premierowy pokaz takich łodzi, jak Wave 50, czy Cranchi T 36 Crossover, również miały co oglądać. Wszystko dzięki temu, że udział w imprezie wzięły praktycznie wszystkie najważniejsze polskie stocznie. Zaproszono również gości z zagranicy, którzy z dumą prezentowali swoje znakomite jednostki. W sumie mogliśmy podziwiać jachty i łodzie z aż 14 polskich stoczni i 12 zagranicznych.

Wielka Parada Jednostek

Momentem, którego nie można było przegapić, była Wielka Parada Jednostek. Tym sposobem organizatorzy zamknęli imprezę Polboat Yachting Festival 2021. Uroczyste zakończenie rozpoczęło się w niedzielę o godzinie 16 i trwało całkiem długo. Sama parada znakomitych pojazdów wodnych zajęła trochę czasu.

Podobnie jak w zeszłym roku, również obecna impreza jachtowa w Gdyni okazała się sporym sukcesem i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego — w Polsce nie brakuje miłośników luksusowych jachtów, ale tak naprawdę piękne jachty zachwycają również laików. W wydarzeniu uczestniczyło także wiele rodzin z dziećmi. Eleganckie łodzie, jachty i motorówki były również znakomitą atrakcją dla najmłodszych.