Zagadkowa śmierć 40-latka w Gdyni: ciało ofiary odkryte w mieszkaniu, cztery osoby zatrzymane

Radio Gdańsk donosi o niepokojącym znalezisku w jednym z mieszkań w Gdyni – ciała mężczyzny, na którym widoczne są liczne obrażenia. W rezultacie tej sprawy cztery osoby, w tym partnerka zmarłego, zostały zatrzymane i osadzone w areszcie.

Informacje te wpłynęły do policji w poniedziałek wieczorem, kiedy to pewna kobieta poinformowała służby, że po powrocie do domu natknęła się na ciało swego partnera pokrytego krwią i bez jakichkolwiek oznak życia. Do miejsca tego tragicznego odkrycia przybyło pogotowie, które oficjalnie stwierdziło śmierć 40-letniego mężczyzny. Badanie ciała ujawniło wiele ran sugerujących brutalne pobicie.

Na miejsce zdarzenia przybyli funkcjonariusze, którzy od razu zatrzymali zgłaszającą kobietę. Dodatkowo ustalili, że przed śmiercią ofiara spotkała się z dwójką swoich znajomych i razem spożywali alkohol. Ci dwaj mężczyźni również zostali umieszczeni w celach policyjnych.

Cała sprawa jest wciąż przedmiotem intensywnych działań śledczych. Policja starannie analizuje okoliczności tego zdarzenia oraz próbuje rozpoznać rolę, jaką każdy z zatrzymanych mógł odegrać w tej tragedii. Wyniki sekcji zwłok potwierdzają, że śmierć mężczyzny była następstwem brutalnego pobicia.

Po wprowadzeniu ostatnich zmian w przepisach, za pobicie ze skutkiem śmiertelnym teraz grozi nawet do 15 lat pozbawienia wolności.