Dynamicznie rozwijająca się Gdynia dumnie prezentuje nowe boisko wielofunkcyjne na Babich Dołach

Gdynia, miasto które nieustannie prężnie się rozwija i prowadzi aktywną politykę inwestycyjną w infrastrukturę miejską, ma zaszczyt zaprezentować swój najnowszy, nowoczesny obiekt sportowy. Jest to boisko wielofunkcyjne zlokalizowane przy ulicy Dedala, na malowniczych Babich Dołach. Obiekt ten, z niecierpliwością czeka na tych wszystkich, którzy pragną aktywnie spędzać czas grając w gry zespołowe.

Planowane działania obejmowały realizację projektu polegającego na wybudowaniu boiska o charakterze wielofunkcyjnym o wymiarach 18×32 metry. Nawierzchnia boiska została wykonana z polipropylenu. Ponadto, dla ułatwienia rozgrywek sportowych, na obiekcie zainstalowano specjalny piłkochwyt z siatki syntetycznej. Funkcją tej konstrukcji jest uniemożliwienie wypadania piłek poza granice boiska podczas gier w piłkę koszykową czy piłkę nożną.

Należy również wspomnieć o wygodzie kibiców, którzy będą mieli okazję śledzić sportowe zmagania odbywające się na boisku. Dla nich przygotowano 20 ławek i siedzisk. Dodatkowo, cały teren wokół boiska został utwardzony za pomocą betonowej kostki brukowej, co zdecydowanie podnosi komfort korzystania z obiektu.