Wypożyczalnia samochodów w Gdyni – gdzie najlepiej wynająć auto?

Szukasz samochodu na wynajem w Gdyni lub okolicach dla firmy lub jako samochód zastępczy? Wiemy, gdzie znaleźć najlepszą ofertę.

1. Co powinna oferować dobra wypożyczalnia samochodów?

2. Warunki wynajmu – co potrzeba, aby wynająć samochód?

3. Wypożyczalnia aut w Gdyni – oferta dla turystów i klientów biznesowych

4. Samochód zastępczy z OC

Comfortcar to firma z ponad 10 letnią tradycją, która działa obecnie w kilku oddziałach w największych miastach Polski – w tym w Trójmieście. Jeśli więc poszukujesz samochodu na wynajem w Gdyni – to właśnie Comfortcar będzie doskonałym wyborem. Wypożyczalnia samochodów Gdynia firmy Comfortcar oferuje konkurencyjne ceny przy możliwie najwyższej jakości świadczonych usług.

Wypożyczalnia aut w Gdyni – oferta dla turystów i klientów biznesowych

Gdynia jako część Trójmiasta położona jest w idealnym miejscu, by stanowić bazę turystyczną dla całego Pomorza i okolic. Wynajem samochodu to dogodny sposób na dotarcie i zwiedzanie na miejscu nadbałtyckich miejscowości turystycznych, półwyspu Hel czy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, a także położonych nieco dalej Borów Tucholskich czy malowniczych Warmii i Mazur. Z drugiej strony, jako miasto biznesowe Gdynia znajduje się w centrum zainteresowania przedsiębiorców, którzy poszukują wygodnych rozwiązań w zakresie wynajmu samochodów dla swoich pracowników lub klientów.

Co powinna oferować dobra wypożyczalnia samochodów?

Przede wszystkim – dużą flotę aut wszystkich klas, od samochodów mini dobrych do szybkiego przemieszczania się po mieście, aż po SUV-y i minivany z miejscem dla siedmiu osób. W ten sposób klient ma pewność, że znajdzie samochód na wynajem dostosowany do swoich potrzeb. Comfortcar dysponuje flotą ponad 500 aut, wśród których, oprócz wspomnianych, znajdują się samochody klasy ekonomicznej o niewielkich, choć dynamicznych silnikach, auta standard (takie jak Volvo V60, Skoda Superb czy Toyota Avensis) i samochody luksusowe (np. Audi A5, Alfa Romeo Giulia czy Volvo XC90 AWD). Co ważne, w ofercie znajdują się też samochody wyposażone w automatyczną skrzynię biegów – wielu klientów ceniących sobie to rozwiązanie ma problem ze znalezieniem tego typu aut w innych wypożyczalniach.

Warunki wynajmu – co potrzeba, aby wynająć samochód?

Aby wynająć samochód należy oczywiście posiadać prawo jazdy – w przypadku firmy Comfortcar należy być właścicielem tego dokumentu od co najmniej roku. Należy również mieć ukończone 21 lat.

Warunki wynajmu w wielu wypożyczalniach są podobne. Samochód z reguły dostaje się z pełnym bakiem i taki też należy po wynajmie zwrócić. W przeciwnym razie czeka nas dopłata. Wynajęty samochód może kierować tylko najemca, chyba, że w umowie wskazano dodatkową osobę. Ponadto w wielu wypożyczalniach obowiązuje dobowy limit kilometrów, jaki można przejechać w wynajętym wozie, ale Comfortcar udostępnia swoje samochody klientom bez wskazania takich ograniczeń na terenie Polski.

Samochód należy zwrócić do tego samego oddziału, z którego się go wynajęło, lub – za dodatkową opłatą – można go zwrócić w jednym z kilku oddziałów na terenie Polski. Comfortcar posiada swoje oddziały w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i Zakopanem.

Samochód zastępczy z OC

Przedsiębiorcom poszukującym usługi wynajmu samochodów zależy przede wszystkim na wygodzie i bezpieczeństwie w postaci ubezpieczonego samochodu zastępczego. Możliwość korzystania z takiej usługi daje gwarancję, że w razie awarii samochodu auto zastępcze natychmiast podjedzie na miejsce i pracownik będzie mógł kontynuować wykonywanie swoich zadań. Samochód zastęczy z OC także znajduje się w szerokiej ofercie firmy Comfortcar.