Wyjątkowe spotkanie z laureatami loterii "Rozlicz PIT w Gdyni"

22 czerwca, na scenie amfiteatru na Kamiennej Górze, doszło do uroczystego wręczenia nagród laureatom loterii „Rozlicz PIT w Gdyni”. Wiceprezydent Gdyni, Bartłomiej Austen, miał przyjemność wręczyć atrakcyjne nagrody finansowe oraz rzeczowe tym, którzy mieli szansę poczuć szczęście wygranej. Wydarzenie to niewątpliwie podkreśla, jak nieprzewidywalne bywa czasem szczęście.

Gdynia od pewnego czasu motywuje swoich mieszkańców do dokonywania rozliczeń PIT właśnie w jej granicach, co pozytywnie wpływa na wzrost dochodów do budżetu miasta. Dzięki temu, możliwe jest kontynuowanie dynamicznego rozwoju miasta i poprawa standardów życia jego mieszkańców. Niezapomniane losowanie nagród odbyło się w poniedziałek 20 maja o godzinie 12:00 w sali 105 UMG.

Przełomowy moment dla zwycięzców nadszedł właśnie 22 czerwca, kiedy to w amfiteatrze na Kamiennej Górze odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Bartłomiej Austen, wiceprezydent Gdyni, miał zaszczyt przekazać laureatom nagrody pieniężne i rzeczowe. Tym samym, mieliśmy okazję być świadkami już siódmej edycji tego konkursu.