Wraca akcja “Święta na wynos” Gdynia!

Wielkimi krokami zbliżają się święta. Jest to nie tylko czas odpoczynku i spotkania z najbliższymi, ale często wiążę się z wieloma przygotowaniami. Aby oddać się w pełni świętowaniu, warto skorzystać z oferty kulinarnej miejscowych lokali. W tym roku święta będą wyglądały nieco inaczej niż zwykle, dlatego w tym trudnym dla wszystkich czasie warto wspierać siebie nawzajem.

„Święta na wynos” dla wszystkich!

Z pomocą przychodzi akcja „Święta na wynos”, która gromadzi właścicieli lokali gastronomicznych i restauracji w jednym miejscu. Dzięki niej możemy zapoznać się z ofertą każdego z nich i zamówić na Wielkanoc świąteczne jedzenie. Jest to fantastyczne wsparcie dla przedsiębiorców, którzy z powodu trwających lockdownów i kolejnych wprowadzanych obostrzeń z trudem utrzymują swoje lokale gastronomiczne. Wielu z nich jest wręcz z dramatycznej sytuacji i bez naszego wsparcia może nie udać im się utrzymać lokali. Dlatego pomóżmy naszym ulubionym lokalom przetrwać zamknięcie. Ta świetna akcja pojawiła się w grudniu ubiegłego roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Okazało się, że cieszyła się tak dużą popularnością wśród mieszkańców Gdyni, że teraz pojawia się jej druga edycja. Restauratorzy zgodnie przyznali, że była to dla nich bardzo ważna pomoc, dzięki której do dziś mogą serwować gdynianom ich ulubione potrawy!

Jakie pyszności przygotowały lokale?

Po udanej akcji Bożonarodzeniowej restauratorzy po raz kolejny chętnie biorą udział w akcji, mając nadzieję, że i tym razem zainteresowanie ich ofertą będzie tak duże. Niektórzy zauważyli, że dzięki mobilizacji mieszkańców zrealizowali nawet więcej zamówień niż w poprzednich latach, dlatego mogą dla nas gotować nadal! W tego względu z okazji zbliżającej się Wielkanocy pomysłodawcy akcji postanowili wznowić ją.  Swoją specjalną świąteczną ofertę przygotowało kilkadziesiąt gdyńskich restauracji. Przeglądając je, jesteśmy pewni, że i tym razem was zachwycą! Znajdziesz z nich między innymi tradycyjne potrawy, ale znajdą się też perełki takie jak żur wielkanocny z grzybami, jajka faszerowane pastą z łososia, śledzie, tarty i oczywiście niezliczone rodzaje ciast. Wszystko pyszne, świeże od najlepszych, gdyńskich szefów kuchni. Potrawy możecie zamawiać na stronie  kulinarnagdynia.pl, gdzie znajdziecie  dokładne oferty lokali.

Jeden komentarz w temacie “Wraca akcja “Święta na wynos” Gdynia!

Comments are closed.