Wielkie urodziny Centrum Riviera

W najbliższą sobotę, 22 października, Centrum Riviera w Gdyni będzie obchodzić swoje dziewiąte urodziny. Od południa do wieczora na odwiedzających galerię czekają liczne atrakcje. 

Centrum Riviera przy ul. Górskiego 2 to bardzo popularne miejsce na mapie nie tylko Gdyni, lecz całego Trójmiasta. Jest to jednocześnie największy taki obiekt w północnej Polsce. Galeria została wybudowana na powierzchni 72 tysięcy metrów kwadratowych. Obecnie znajduje się w niej 250 sklepów, kilkadziesiąt lokali gastronomicznych, kawiarni i restauracji, kina, place zabaw czy centrum fitness. Pierwsi goście Riviery pojawili się na Wzgórzu Świętego Maksymiliana 23 października 2013 roku. 

Co czeka na klientów?

Osoby, które pojawią się w Centrum Riviera w najbliższa sobotę, będą mogły uczestniczyć m.in. w spektaklu „Psiakość” autorstwa Marty Guśniowskiej. Zaprezentuje go gdyński Teatr Komedii Valldal. Oprócz tego przygotowana zostanie strefa stylizacji fryzur oraz selfie room. Odbędą się ponadto pokazy grupy Cheerleaders Gdynia.

Ciekawym elementem wydarzenia będzie również rozdanie nagród „Gwiazdy Riviery”, dla najpopularniejszych marek, obecnych w centrum. Laureaci zostali wyłonieni w otwartym głosowaniu. Udział w nim będą mogli wziąć wszyscy klienci Riviery. Nagrody zostaną przyznane w pięciu kategoriach: najmilsza obsługa, najładniejsza witryna sklepowa, ulubiona kawiarnia lub restauracja, najlepsze promocje i ulubiony sklep.

Największą atrakcją będzie jednak koncert popularnej piosenkarki Viki Gabor. Gabor jest uczestniczką programów „The Voice Kids” oraz „Szansa na Sukces”. Była też reprezentantką Polski w zwycięskim dla naszego kraju, 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla dzieci. Viki Gabor w ostatnich latach doczekała się kilku nominacji do nagród Fryderyki w kategoriach utwór roku, teledysk roku, czy fonograficzny debiut roku. Znana jest z wykonywania takich utworów, jak m.in. „Superhero”, „Afera”, czy „Ramię w ramię” wspólnie z Kayah.

Dokładny program wydarzenia

  • godz. 12.00 – spektakl „Psiakość” w wykonaniu Teatru Komedii Valldal,
  • godz. 14.00, 15:30, 16:30 oraz 17:30 – występy Cheerleaders Gdynia,
  • godz. 15.00 – rozdanie nagród „Gwiazdy Riviery”,
  • godz. 19.00 – koncert Viki Gabor,
  • godz. 20.00 – zakończenie urodzin.