runmageddon

W gdyńskim Parku Kolibki trwa ekstremalny bieg terenowy Runmageddon!

Wczoraj w Parku Kolibki w Gdyni wystartował ekstremalny bieg terenowy pn. Runmageddon, w którym bierze udział ponad 7 000 osób! Impreza potrwa przez dwa dni – sobotę i niedzielę, skutecznie testując umiejętności i wytrzymałość każdego zawodnika. Podczas biegów uczestnicy będą brać udział w różnych konkurencjach, w tym także w wyścigach i biegu z przeszkodami.

Runmageddon – dzień pierwszy

Dnia 11 czerwca w Parku Kolibki w Gdyni rozpoczęła się dwudniowa impreza biegowa Runmageddon, która skupiła wokół siebie około 7 000 uczestników. Pierwsze biegi rozpoczęły się w sobotę, udostępniając zawodnikom udział w takich wyścigach jak Rekrut, Rekrut Elite, Intro i Nocny Rekrut. Ponadto, w sobotnich zawodach mogli też startować najmłodsi biegacze, stając do rywalizacji w wyścigach dziecięcych.

Wstąp też na www.bieszczadyonline.pl, żeby dowiedzieć się więcej informacji o Runmageddonie.

Runmageddon – dzień drugi

Dzisiaj – 12 czerwca – odbywa się kolejny dzień ekstremalnego Runmageddonu, podczas którego tłumy uczestników będą sprawdzać swoją kondycję, biorąc udział w biegach z przeszkodami. W tym dniu zawodnicy przystąpią do rywalizacji w takich kategoriach jak Classic i Classic Elite, a także Kids i Family, gdzie do zabawy będą mogły przyłączyć się rodziny z dziećmi.

Dużym plusem jest także piękna pogoda, dzięki której Runmageddon przyciągnął do siebie jeszcze więcej miłośników sportowo-ekstremalnej rywalizacji.

Zobacz również artykuł o Pikniku Seniorów na Ołowiance.