W Gdyni ubierzesz się u znanych polskich projektantów. Do tego grona dołączył Łukasz Jemioł!

Jeżeli chcesz zrobić zakupy u znanych projektantów, a do tego cieszyć się świetną jakością produktów, nie musisz już jechać do europejskich stolic mody. W Gdyni z powodzeniem prosperują butiki takich gwiazd jak Roberta Kupisza czy Joanny Przetakiewicz. Teraz do tego grona dołączyła marka Jemiol.

Łukasz Jemioł jest jednym z najbardziej rozchwytywanych projektantów w Polsce. Cenią go nie tylko za innowacyjne podejście do mody, ale i za wysoko gatunkowe, wygodne ubrania na każdą okazję. Z pewnością ucieszy więc fakt, że w Galerii Klif w Gdyni pojawił się nowy salon tego projektanta, Jemiol. Gdyński butik będzie już trzecim, jaki ma w swoim dorobku Łukasz Jemioł. Na jego otwarcie przyjechali zarówno celebryci jak i influencerzy z całej Polski.

W Gdyni z powodzeniem prosperuje już butik innych znanych polskich projektantów takich jak Roberta Kupisza czy Joanny Przetakiewicz. Sporym powodzeniem cieszy się również sklep Patrycji Cierockiej – Szumichory i sióstr Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak.