W Gdyni budują się coraz ciekawsze apartamenty. Jest w czym wybierać!

Nie od dzisiaj wiadomo, że Gdynia to dobre miejsce do życia. Warto jednak zadbać o to, aby codzienna egzystencja odbywała się w komfortowych warunkach. W mieście buduje się coraz więcej interesujących nieruchomości.

Pierwszą z nich jest Orłowo Square, które będzie czteropiętrowym budynkiem. Na niższych poziomach zaplanowano miejsce na lokale usługowe, a także gastronomiczne. Jednak wyższe piętra z powodzeniem mogą być przeznaczone na apartamenty w bardzo komfortowej lokalizacji.

Niemałe zamieszanie w świecie architektów zrobiło nowe osiedle na miejscu fabryki Bożeny Batyckiej. Do tego firma Acciona zobowiązała się do renowacji pozostałości młynu olejowego, którego początku sięgały XIX wieku. Kamienna Grobla robi się coraz popularniejszym miejscem, nie tylko pod względem kulturalnym, ale i mieszkaniowym.

We Wrzeszczu powstaje 11 piętrowy budynek, w którym może powstać do 75 mieszkań z różną powierzchnią — do 45 metrów kwadratowych do aż 99. Na dwóch ostatnich piętrach będą apartamenty, o powierzchni do 130 metrów kwadratowych. Początek działań w zakresie budowy tego obiektu rokuje się na ostatni kwartał 2023 roku.