Szósta edycja Forum Wizja Rozwoju w Gdyni: Premier Morawiecki wygłasza inaugurujące przemówienie

W Gdyni z entuzjazmem ruszyła szósta odsłona Forum Wizja Rozwoju, uznawana za najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarcze w północnej części Polski. Prestiż tego wydarzenia podkreśla patronat, jaki nad nim objął prezes Rady Ministrów – Mateusz Morawiecki. To on miał zaszczyt otworzyć forum swoim przemówieniem, w którym podkreślał ogromne możliwości, jakie niesie ze sobą wysokiej jakości rozwój dla polskiego społeczeństwa.

Podczas wygłaszania swojego przemówienia na Forum Wizja Rozwoju w Gdyni, premier Morawiecki stwierdził: „Polska i polskie firmy wytyczają kierunek rozwoju w wielu branżach”.

Forum Wizja Rozwoju odbywa się, tradycyjnie już, na terenie Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte. Przez dwa dni uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w licznych panelach i debatach, których celem jest dyskusja nad kluczowymi zagadnieniami wpływającymi na polską gospodarkę. Z pewnością nie zabraknie tematów związanych z gospodarką morską, innowacjami oraz ochroną zdrowia.

Ważnym momentem tego wydarzenia było inauguracyjne przemówienie, które wygłosił prezes Rady Ministrów – Mateusz Morawiecki. Jego słowa wprowadziły uczestników w atmosferę dyskusji i wymiany myśli na temat przyszłości polskiej gospodarki, która będzie odgrywać kluczową rolę w rozwoju kraju.