Przyłącz się do wspólnego sprzątania gdyńskich plaż w ramach akcji „Mój Bałtyk”

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej edycji inicjatywy „Mój Bałtyk”, mającej na celu uporządkowanie plaż Trójmiasta. Następne spotkanie odbędzie się na plaży w Gdyni, dokładnie w Orłowie, już w nadchodzący czwartek.

Inicjatywa „Mój Bałtyk” jest organizowana przez „Dziennik Bałtycki” i po raz kolejny zachęca do wspólnego dbania o czystość plaży w Orłowie, położonej w Gdyni. Wszyscy chętni mogą przyłączyć się do akcji już 15 czerwca, a spotkanie zaplanowane jest na godziny między 11:00 a 14:00. Miejsce zbiórki to obszar znajdujący się na prawo od molo.

Oprócz poczucia ogromnej satysfakcji płynącej z działalności na rzecz środowiska naturalnego, uczestnicy akcji będą mogli również liczyć na drobne podziękowania ze strony organizatorów. Przewidziano dla nich poczęstunek oraz pamiątkowe dyplomy potwierdzające udział w przedsięwzięciu.

Warto dodać, że akcja „Mój Bałtyk” wspierana jest przez Partnera Strategicznego – Energa z Grupy Orlen, a także przez Partnera Regionalnego, jakim jest Port Gdańsk. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wspólnego dbania o nasze plaże.