Świętowanie 105. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w Gdyni

Kolejna, jubileuszowa data odzyskania suwerenności przez nasz kraj już za nami. W najbliższą sobotę, 11 listopada, będziemy obchodzić 105. rocznicę tego wydarzenia. A jak wiadomo, Gdynia nigdy nie pozostaje w tyle jeśli chodzi o huczne obchody. Tego dnia na mieszkańców i gości miasta czeka cała gama atrakcji.

Wśród zaplanowanych uroczystości znalazła się oczywiście tradycyjna parada, która co roku przyciąga tłumy. Do udziału w tym wyjątkowym święcie zapraszane są wszystkie osoby, które chciałyby poświęcić swój czas na celebrowanie tej ważnej dla Polaków daty. Chętni do włączenia się w paradę mogą zgłaszać swój udział do piątku, 3 listopada.

Uroczystości nie ograniczą się jednak jedynie do parady. Przy pomniku Polski Morskiej odbędą się oficjalne obchody upamiętniające tę narodową rocznicę. Dodatkowo, mieszkańcy będą mieli okazję uczestniczyć w licznych wydarzeniach kulturalnych i sportowych, które dodadzą uroku temu dniu.

Z pewnością już wkrótce dowiemy się więcej o planowanych atrakcjach. Tymczasem zapraszamy do wspólnego świętowania 105. Gdyńskich Urodzin Niepodległej w sobotę, 11 listopada!