Start sezonu ORLEN Basket Ligi: Mecz Tauron GTK Gliwice kontra Suzuki Arka Gdynia

Pierwsza kolejka nowego sezonu ORLEN Basket Ligi zapowiada się emocjonująco. Spotkanie rozpoczyna rywalizacja między drużynami Tauron GTK Gliwice i Suzuki Arka Gdynia. Wydarzenie to będzie można śledzić na żywo zarówno w telewizji Polsat Sport, jak i online na platformie Polsat Box Go. Pytanie pozostaje otwarte – która ekipa zasłuży na miano wyższości?

Zmiany w składach obu zespołów, jak również nowi trenerzy, są gwarancją świeżości i nieprzewidywalności nadchodzących meczów. Zarówno Tauron GTK Gliwice, jak i Suzuki Arka Gdynia, mają jedno wspólne cel – decydować o swoim losie w play-offach.

Tauron GTK Gliwice oraz Suzuki Arka Gdynia mają w swoich szeregach zawodników o ogromnym potencjale. Martins Laksa i Terry Henderson, dobrze nam znani z OBL, zmierzą się z takimi graczami jak Przemysław Żołnierewicz czy Andrzej Pluta. Możemy spodziewać się agresywnych i efektownych pojedynków na boisku. Niewątpliwie ciekawie będzie również obserwować walkę pod koszem, gdzie w rolach głównych wystąpią Josh Price z Tauron GTK, który podczas sparingów pokazał się z dobrej strony, oraz Adrian Bogucki i Adam Hrycaniuk z ekipy Suzuki Arka Gdynia.