Skandal na Festiwalu Opener w Gdyni: Nieoczekiwane „atrakcje” na ekranach

Festiwal muzyczny Opener rozgrywający się w Gdyni był w pełnym rozkwicie, z głośnymi występami znanych artystów muzycznych i rzeszą entuzjastycznie bawiących się fanów. Znajdował się tam moment, który przyciągnął uwagę uczestników festiwalu, kiedy to na dużym ekranie pojawiło się zdjęcie ukazujące wyraźne sceny intymnej natury zarejestrowane w fotobudce.

Wszyscy obecni na festiwalu, zarówno uczestnicy jak i występujący tam artyści, byli zdumieni tą nieoczekiwaną „atrakcją”. Zdjęcie przedstawiające przesadnie intymne gesty miłości zostało przypadkowo wyświetlone na jednym z wielkich ekranów podczas trwania imprezy muzycznej.

Zdjęcie z festiwalu Opener szybko zyskało popularność w internecie. W czasie koncertowej euforii, specjalnie ustawione telebimy wyświetlały fotografie gości festiwalu. Uczestnicy mieli okazję pozować do zdjęć w fotobudce, a następnie wybrane zdjęcia wyświetlane były na ekranach dla wszystkich widzów. Jednak to jedno zdjęcie przyciągnęło uwagę…

Na jednym z ekranów, w dużej powiększenia, pokazano zdjęcie pary zanurzonej w romantycznych gierkach. Schowali się oni w fotobudce i prawdopodobnie spontanicznie oddali się intymnym czynnościom. Aparat w fotobudce zarejestrował ich oralne zabawy miłosne, po czym zdjęcie to zostało przypadkowo wyświetlone na dużym ekranie festiwalu i szybko trafiło do sieci internetowej.