Reprezentanci klubu bokserskiego MKS Olimp Chełm zaszczytnie wyróżnieni na XI Memoriale im. Brunona Bendiga w Gdyni

Delegacja reprezentująca MKS Olimp Chełm powróciła do domu, dumnie prezentując medale zdobyte podczas XI Memoriału im. Brunona Bendiga. To międzynarodowe wydarzenie sportowe zostało zorganizowane przez klub Bombardier Gdynia.

Igor Rondoś doskonale poradził sobie w intensywnym starciu z reprezentantem narodowym i jednocześnie mistrzem Litwy w swojej kategorii wagowej. Jego zwycięstwo, zdecydowane jednogłośnie przez punkty, było bezdyskusyjne. Kacper Frymus, Kirył Bogdan i Kornel Czajkowski również nie dali żadnych szans swoim rywalom, wyraźnie zdominowawszy rywalizację i zyskawszy jasny werdykt od sędziów.

Niestety, Hubert Nowosad miał mniej szczęścia, ponieważ przegrał minimalną różnicą 2:3 w punktach. Dodatkowym utrudnieniem było to, że musiał stawić czoła rywalom niemal natychmiast po przybyciu na arenę zmagań, nie mając czasu na odpowiednią rozgrzewkę. Pomimo tego, udało mu się przywrócić do domu srebrny medal. Najmłodszy członek delegacji z MKS Olimp Chełm, Mikołaj Rondoś, z powodzeniem przeprowadził sparing z zawodnikiem z klubu Echo Gdańsk.