Przedłużenie współpracy Arki Gdynia z trenerem Tomaszem Grzegorczykiem – asystentem Wojciecha Łobodzińskiego do 30 czerwca 2026

Umowa z Wojciechem Łobodzińskim, szkoleniowcem urodzonym 13 marca 1981 roku, a obecnie pełniącym funkcję asystenta trenera, została przedłużona do 30 czerwca 2026 roku. Karierę trenerską rozpoczął w Niemczech, gdzie zdobywał doświadczenie pod okiem cenionych fachowców.

Zaczynał od młodzieżowej drużyny, którą kierował na boiskach niemieckich do lat 19. Następnie objął seniorski Torgelower SV, z którym był związany już wcześniej jako zawodnik. Po tym etapie swojej kariery trenerskiej, przeniósł się do TSG Neustrelitz. W sumie na niemieckich stadionach prowadził drużyny w 231 spotkaniach jako główny trener.

Jest również posiadaczem prestiżowej licencji UEFA Pro, co stanowi dodatkowy atut w jego profesjonalnej karierze. Współpraca z Arka Gdynia rozpoczęła się dla niego przed startem bieżącego sezonu i od razu zaowocowała doskonałym porozumieniem z trenerem Łobodzińskim. Ich synergia przynosi owoce w postaci wyników drużyny, które są efektem ich wspólnej pracy.