Producent wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, Cosentino, staje się pierwszym najemcą w parku magazynowo-biurowym Gdynia City Logistics

Rozwijający się na ulicy Północnej w Gdyni, nowatorski park magazynowo-biurowy o nazwie Gdynia City Logistics, powitał swojego pierwszego lokatora. Cosentino, międzynarodowy lider w dziedzinie tworzenia i dystrybucji wysokiej jakości, zrównoważonych materiałów wykończeniowych przeznaczonych dla sektora wnętrzarskiego i architektonicznego, jest nowym najemcą.

Firma zawarła umowę najmu z Gdynia City Logistics na obszar około 3000 metrów kwadratowych. W negocjacjach brała udział doradcza agencja Colliers. Centra hiszpańskiej firmy łączą ze sobą różne funkcje: magazynu, sieci sprzedaży oraz showroomu, stając się miejscem spotkań dla partnerów biznesowych, klientów i architektów.

„Jako Torus konsekwentnie poszerzamy nasze pole działania biznesowego, a przykładem tego jest Gdynia City Logistics. Ta inwestycja wnosi nową jakość na rynek przestrzeni magazynowych w Gdyni dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji, specyfiki oraz nowoczesnym rozwiązaniom. Cieszy mnie, że rynek już to dostrzegł i że ten innowacyjny obiekt zdobył swojego pierwszego najemcę”- mówi Przemysław Ryś, wiceprezes firmy Torus.

„Jako Development Manager stworzyliśmy nowoczesny magazyn Gdynia City Logistics, przekształcając obszary postindustrialne w dynamiczne miejsce dla biznesu. Nasza inwestycja nie tylko zaspokaja potrzeby rynku, ale również stanowi dowód na to, że zrównoważony rozwój może i powinien współistnieć z efektywnością biznesową” – mówi Tomasz Puch, współzałożyciel i partner zarządzający w BTV.