Nowości w aplikacji dla mieszkańców. Gdynia robi się coraz bardziej mobilna!

Specjalna aplikacja informująca o najważniejszych wydarzeniach w mieście, funkcjonuje w Gdyni już od jakiegoś czasu. Urodziny miasta to najlepszy pretekst, aby pokazać ją w nowej, ulepszonej formule. Co nowego?

Pierwsza nowość to moduł transportowy, związany bezpośrednio z usprawnieniem przejazdów komunikacją zbiorową i współdzieloną na terenie całego Trójmiasta. Co istotne, obsługa aplikacji w tej formie jest niezwykle intuicyjna i poradzi sobie z nią właściwie każdy. Nowością jest możliwość sprawdzenia wolnych miejsc parkingowych w czasie rzeczywistych, co znacznie usprawni poruszanie się po mieście.

Druga, to harmonogram związany z odbiorem odpadów w mieście. Coś, co trzeba było specjalnie sprawdzać na stronie internetowej, jest już możliwe w telefonie, w nowo dodanym module. Będzie można nie tylko sprawdzić harmonogram ale i umówić odbiór odpadów wielkogabarytowych. Bezpośrednio z poziomu aplikacji będzie można również sprawdzić zasady segregowania odpadów oraz znaleźć najbliższy działający punkt selektywnej zbiórki odpadów.