Nowa edycja Open House Gdynia przed nami. Zarezerwuj czas w maju!

Open House to akcja promująca najpiękniejsze wnętrza w najlepszym, designerskim wydaniu. Tegoroczne zwiedzanie odbędzie się w dniach 26, 27 i 28 maja. To prawdziwe święto dla wszystkich wielbicieli pięknych wnętrz!

Wszystko zaczęło się w Londynie w 1992 roku. Wymyślono festiwal, podczas którego będą promowane przede wszystkim wartości historyczne i estetyczne architektury. To miało być prawdziwe święto angielskiego designu. Z biegiem lat, koncepcja tego festiwalu spodobała się innym krajom i z chęcią przystąpiły do jego celebrowania. Obecnie organizacja Open House Worldwide zrzesza około 50 miast z całego świata. Wśród nich jest również Gdynia.

Dobry design i piękna architektura zawsze były mile widziane w Gdyni i to właśnie stąd wielu wciąż czerpie inspirację do aranżacji swoich wnętrz. Impreza Open House Gdynia, z roku na rok zrzesza coraz więcej pasjonatów niebanalnych rozwiązań architektonicznych. 9 edycja festiwalu odbędzie się od 27 do 29 maja. Warto obserwować profil organizacji w mediach społecznościowych, aby być ze wszystkim na bieżąco.