Miss Nastolatek i Miss Województwa Pomorskiego 2022

Już w najbliższy weekend odbędzie się najbardziej prestiżowy i najważniejszy konkurs piękności w województwie pomorskim. Łącznie wystartuje ponad 60 kandydatek.

1 października 2022 roku odbędzie się gala finałowa Miss Nastolatek i Miss Województwa Pomorskiego 2022. W tym roku na gospodarza wydarzenia wybrano Rumię. Gala będzie mieć miejsce w hotelu Faltom.

O koronę najpiękniejszej nastolatki roku 2022 powalczy 21 finalistek, natomiast o tytuł Miss Województwa Pomorskiego w tym roku w finale wystąpi 41. kandydatek. Zostanie również przyznany tytuł Miss Studentek Woj. Pomorskiego.

Wśród uczestniczek konkursu nie brakuje mieszkanek powiatu wejherowskiego. Panie pochodzą z Rumi, Wejherowa, Redy oraz Bojana. Wśród nich są: Weronika Buja, Oliwia Miller, Natalia Molenda, Emilia Bobrowska, Amelia Kiszkiel-Makiewicz, Daria Podbielska i Sandra Ratajczak.

Podczas gali wystąpi Adi Kowalski – finalista „Mam Talent” oraz Gabriel Fleszar, znany z przebojów takich jak „Kroplą deszczu”, „Bilet do nieba” czy „Kto Panem kto sługą”.

Jak głosować?

Głosowanie na ulubioną kandydatkę trwa w kanałach social media.  Trwa również głosowanie na Miss Internautów. Zdobywczyni tego tytułu otrzyma przepust do TOP10 oraz awans do ćwierćfinału ogólnopolskiego.

Wyłonione laureatki konkursu będą reprezentować województwo w Narodowym Konkursie Piękna Polska Miss już na koniec października.