Miejsca rekreacyjne w Gdyni w nowej odsłonie. Sprawdź, gdzie można spędzić ciekawie czas z dziećmi!

Są takie miejsca na mapie Gdyni, które od zawsze przyciągały wielbicieli aktywnego spędzania czasu. Nowe przestrzenie rekreacyjne to coś, czego nigdy za wiele dla mieszkańców starszych i młodszych. Oto, gdzie warto wybrać się by spędzić czas!

Pierwszym jest plac zabaw przy ulicy Gorczycowej. Zmodernizowano tam zarówno miejsce do zabaw dla dzieci, jak i siłownię zewnętrzną, gdzie z powodzeniem mogą ćwiczyć również dorośli. Wspomniany plac zabaw ma szereg nowych atrakcji, takich jak lupa, megafon, tablice tematyczne, fabrykę piasku a nawet karuzelę pionową. Zmiany objęły również siłownię, która przeszła generalny przegląd i dodano również nowe przyrządy do ćwiczeń.

Nowe oblicze zyskał równie park rodzinny przy ulicy Spokojnej na Małym Kacku. Znajdują się tam tyrolka, linarium i całkiem nowe miejsca do wspinaczki. Modernizacja ta została zrealizowana z pomocą dotacji z Budżetu obywatelskiego 2022. Nowe place zabaw zostały postawione również przy ulicy Radosnej, Zielonej, Wrocławskiej oraz Narcyzowej.