Kolejna edycja konkursu o nagrodę prezydenta Gdyni za nami. Oto lista laureatów!

Konkurs o nagrodę prezydenta Gdyni na najlepszą pracę dyplomową o mieście to jeden z najciekawszych punktów w edukacyjnym terminarzu regionu. Co roku jury wybiera projekt najlepiej oddający ducha miasta a jednocześnie dający pomysł na coś zupełnie nowego.

Wszystko rozpoczęło się od idei, która miała motywować studentów różnych kierunków studiów, do działań na rzecz regionu. Liczy się nie tylko twórcze podejście ale i pomysłowość oraz realność we wdrożeniu pomysłu w życie. To ostatnie często podcina skrzydła wizjonerom, ale też szansę na wybranie najlepszych projektów.

Dobrym duchem tego konkursu, a jednocześnie osobą która jest od początku istnienia tego wyścigu jest prof dr hab Tadeusz Palmowski z Uniwersytetu Gdańskiego. To on właśnie nadzoruje prace jury i sprawia, że cała machina się kręci.

Laureatami tegorocznej edycji konkursu zostali:

  • Piotr Górski – za pracę pt. „Wizerunek Miasta jako element budowania jego konkurencyjności- przykład miasta Gdynia”
  • Justyna Horbacz za pracę pt. „Postawy mieszkańców Gdyni wobec innowacji w przestrzeni miejskiej jako element kształtowania wizerunku nowoczesnego miasta i jakości życia”
  • Magdalena Szumigaj za pracę pt „ Odkryj Gdynię. Projekt systemu identyfikacji wizualnej miasta z uwzględnieniem alternatywnych szlaków w oparciu o różne media”

Zwycięzcy otrzymali nagrodę w wysokości 2 tysięcy złotych.