IV edycja Polboat Yachting Festival w Gdyni: Miejsce, gdzie luksus spotyka technologię

Gdynia, znana z swojej miłości do żeglarstwa, po raz kolejny stała się domem dla szeregów jachtów na przestrzeni kilku dni. Jest to już czwarta odsłona tego wydarzenia, podczas którego miasto gości całe spektrum jachtów. Te imponujące jednostki zaskakują nie tylko swoją elegancją i luksusem, ale także zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami i często zawrotami głowy cenami.

Podczas tegorocznej edycji wystawy Polboat Yachting Festival, uczestnicy będą mieli okazję podziwiać jachty i łodzie pochodzące z wielu renomowanych polskich stoczni, jak również kilka produkcji zagranicznych. Łącznie odbędzie się 16 premier. Ale Polboat Yachting Festival to o wiele więcej niż tylko prezentacja jachtów żaglowych i łodzi.

Na miłośników wysokich fal czekają również katamarany oraz houseboaty. Dla tych, którzy wolą bardziej ekscytujący rodzaj rekreacji na wodzie, dostępne będą skutery wodne. W ofercie festiwalu znajdą się także różnego rodzaju osprzęt oraz usługi związane ze światem żeglarstwa. Wszystko to stanowi atrakcję niewątpliwie fascynującą dla wszystkich pasjonatów morskich przygód.