Gdzie spędzić drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia? Oczywiście na plaży w Gdyni!

Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia kojarzy nam się z bardziej luźnymi i nieformalnymi spotkaniami w przyjacielskim gronie. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie się wybrać na spacer – nie ma lepszego miejsca niż plaża w Gdyni!

Chociaż biały puch na plaży zdarza się niezwykle rzadko, w tym roku możemy się nim cieszyć jak nigdy. Zapowiadana przez meteorologów odwilż nie nadeszła, a oczy turystów i mieszkańców Gdyni mogą cieszyć zimowe, sielskie klimaty.

Spacer na plaży po świątecznym obiedzie to nie tylko spraw ducha, ale przede wszystkim ciała. Każdemu przyda się trochę ruchu, a i przyjdzie nowy smak na kolejne świąteczne specjały. Patrząc na Bałtyk w okowach zimy, nie można zaprzeczyć, że prawdziwa magia istnieje.

Podczas spaceru warto odetchnąć pełną piersią. To właśnie obecnie jest najbardziej sprzyjająca aura w kwestii dobroczynnego jodu. Oddychaj więc pełną piersią i czerp z natury to, co najlepsze. Zdziwisz się, jak zwykły spacer może poprawić humor czy zwyczajnie, dać wiele powodów do uśmiechu!