Gdyńskie lodowisko zaprasza. Odpocznij od przedświątecznego zgiełku!

Już od 16 grudnia lodowisko na Gdyńskim Forum Sportu zaprasza wszystkich miłośników łyżew na swoją taflę. Można tam nie tylko spotkać się z przyjaciółmi ale i odpocząć od przedświątecznego zgiełku. Zobacz ile kosztuje wstęp!

Gdyńskie lodowisko zostało otwarte 16 grudnia podczas oficjalnej gali. Były ciepłe słowa powitania, pokazy mistrzów łyżwiarstwa figurowego na lodzie a także sporo zabaw dla uczestników. Co ważne, do dyspozycji jest nie tylko samo lodowisko, ale zaplecze socjalne oraz sanitarne. Można tam również wypożyczyć łyżwy, kaski a nawet „pingwinków” do nauki jazdy. Możesz tam również naostrzyć swoje łyżwy.

Lodowisko otwarte jest przez 7 dni w tygodniu, na parkingu zewnętrznym Centrum Handlowego Riviera. Bilet wstępu dla osoby dorosłej to 14 złotych, bilet ulgowy wynosi 8 złotych. I to za każdą rozpoczętą godzinę.

Co ważne, uczniowie przychodzący w ramach zajęć z wychowania fizycznego, mają wejście za darmo. Karta Mieszkańca oraz Karta Gdynia Rodzinna i Karta Gdynia Senior Plus upoważnia do zniżki w kwocie 2 zł.