Gdyńskie Cudawianki – idealny początek letnich wakacji!

W sobotę, 24 czerwca, na gdyńskiej plaży Śródmieście tradycyjnie rozpocznie się okres wakacyjny, pełen najlepszych muzycznych dźwięków! Na uczestników czekają liczne atrakcje takie jak energetyczne bity, relaksujący house i chillout, a także różnorodne wokale oraz instrumenty perkusyjne i dęte.

24 czerwca Gdynia świętuje już kolejną edycję Cudawianek. To miejsce, gdzie mieszkańcy miasta będą hucznie witani letni sezon koncertowy. W samym centrum uwagi znajdzie się sceniczna przestrzeń zlokalizowana na śródmiejskiej plaży. Warto przypomnieć również o obecności tradycyjnych wianków!

Jak podkreśla Maja Wagner, naczelnik wydziału Kultury Urzędu Miasta w Gdyni, tegoroczne wydarzenie odbędzie się właśnie 24 czerwca na plaży Śródmieście. Uczestnicy będą mogli usłyszeć niezapomniane dj-skie sety w pobliskiej okolicy bulwaru. Mamy nadzieję, że jak co roku, każdy zainteresowany spędzi tam przyjemny czas – dodaje Maja Wagner. Aby jeszcze bardziej umilić czas, przed samym koncertem organizatorzy przygotowali specjalne wydarzenia. Już 22 czerwca zostanie otwarta strefa FoodCuda na Bulwarze Nadmorskim, gdzie będzie można spróbować różnorodnych pyszności.