wypadek-ciezarowka-gdansk

Gdańsk: Zderzenie trzech pojazdów na drodze krajowej S6

W ubiegły czwartek na drodze krajowej S6 w pobliżu Gdańska doszło do groźnej kolizji, w wyniku której zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka. Na miejsce oddelegowano gdańskich funkcjonariuszy policji, zespół ratownictwa medycznego i jednostki straży pożarnej. Na szczęście z powodu wypadku nie ucierpiała żadna osoba.

Do niebezpiecznej kolizji doszło 14 kwietnia na drodze krajowej S6 w kierunku Łodzi, gdzie zderzeniu uległy dwa samochody osobowe i pojazd ciężarowy. Jak relacjonuje Generalna Dyrekcja Krajowych Dróg i Autostrad, sytuacja miała miejsce na odcinku Gdańsk Lotnisko – Karczemki.

A jeżeli interesują Cie również wiadomości o pożarach, tutaj znajdziesz informacje o ostatnim pożarze w gdyńskim budynku mieszkalnym.

Zablokowany jeden pas ruchu na DK S6

Na czas oględzin i oczyszczania terenu ze zniszczonych elementów ruch na drodze krajowej S6 został ograniczony na ponad dwie godziny. Z tego względu kierowcy mogli poruszać się tylko jednym pasem.

Z powodu wypadku nie ucierpiała żadna osoba. Ponadto, każdy z biorących udział w zderzeniu kierowców przeszedł test na trzeźwość. Alkomat wykazał, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi – dodaje Generalna Dyrekcja Krajowych Dróg i Autostrad.

A jeżeli chcesz przeczytać o wypadku ciężarówki w pobliżu Włocławka, kliknij https://naszbrzesc.pl/wypadek-ciezarowki-na-a1-w-poblizu-wloclawka/. Na stronie znajdziesz nie tylko najnowsze informacje o wypadkach, ale również szczegółowe opisy atrakcji Włocławka i jego życia.