Festiwal Food Trucków w Gdyni. Skosztujesz potraw z całego świata!

Jeżeli lubisz dobrą kuchnię i niebanalny sposób podania, koniecznie musisz wybrać się dzisiaj do parku Kolibki na zlot food trucków. Będą i amerykańskie burgery, i frytki belgijskie, a nawet pad thai czy hiszpańskie churrosy. Jednym słowem: będzie pysznie!

To już ostatni dzień, kiedy można w parku Kolibki skosztować kuchni z całego świata. Zlot food trucków zainaugurował początek sezonu streetfoodowego w Gdyni. W dniach od 14 do 16 kwietnia wielbiciele przeróżnych smaków znajdą coś dla siebie. Dzisiaj food trucki będą otwarte od 12:00 do 20:00.

Jeżeli na samą myśl o pierożkach dim sum czy daniach z kuchni meksykańskiej, robisz się głodny, spacer do parku Kolibki jest jak najbardziej wskazany. Wśród food trucków odnajdziesz Furę Frytek, Viva Mexico, StreetBBQ, Meat Pastrami, Le mini lemoniada, Dr Pai Chi Wo, Pulled Burger, Bike Cafe, KurChuck, Uwędzeni, czy Geek Street Food.

Jak zapowiadają organizatorzy, ceny sprzedawanych posiłków mają być przystępne dla każdego portfela. Warto więc to sprawdzić osobiście!