Dzienny Dom Senior plus w Gdyni już działa. Gdynianie 60 + mile widziani!

Opiekunowie z dziennego Domu Senior plus zapewniają, że dla każdego seniora znajdzie się coś ciekawego. Zajęcia terapeutyczne, integracja i przede wszystkim bezpieczna i swobodna przestrzeń to filary Dziennego Domu Senior plus w Gdyni.

Codzienność w Dziennym Domu Senior plus w Gdyni to pomoc w czynnościach dnia codziennego. Priorytetem jest fakt, aby każdy czuł się komfortowo i bezpiecznie, bez względu na schorzenia, z jakimi się zmaga. Każdego dnia prowadzone są zajęcia ruchowe dostosowane do wieku, zajęcia kulturalne oraz edukacyjne. Ważnym elementem jest również terapia zajęciowa oraz integracja. Niezwykle ważne jest również miłe spędzanie czasu w swoim gronie, gdzie można zagrać w różne gry, wziąć udział w zabawach, a nawet we wspólnym śpiewaniu.

Dzienny Dom Senior plus w Gdyni znajduje się w budynku Przystani Chylońska 237. Obecnie na całodzienne zajęcia przychodzi tam 15 mieszkańców miasta, są więc jeszcze wolne miejsca. Zapisać się można bezpośrednio albo też przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni.