Debata społeczna na temat bezpieczeństwa i uzależnień organizowana przez Komendę Miejską Policji w Gdyni

24 października 2023 roku, o godzinie 11:00, Komenda Miejska Policji w Gdyni zaprasza na debatę społeczną. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego, położonej przy ulicy Kieleckiej 7 w Gdyni. Tematem przewodnim spotkania będą uzależnienia, a hasło przewodnie brzmi: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Spotkanie ma charakter otwarty dla wszystkich obywateli, którzy pragną podjąć dyskusję na temat problemu uzależnień od substancji psychoaktywnych jak narkotyków czy alkoholu. W trakcie debaty poruszone zostaną także kwestie związane z narzędziami służącymi poprawie bezpieczeństwa publicznego takimi jak Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, aplikacja do komunikacji z policją „Moja Komenda” czy program „Dzielnicowy Bliżej Nas”.

Chętnych do aktywnego udziału w debacie, jeszcze raz zapraszamy 24 października br., o godzinie 11:00, do Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego, mieszczącej się przy ulicy Kieleckiej 7 w Gdyni.