Choinka w Gdyni. Gdzie kupić w Wigilię?

Jeżeli lubisz zakupy na ostatnią chwilę, ta wiadomość poprawi ci humor. Mimo że do pierwszej gwiazdki zostało niewiele czasu, wciąż możesz kupić drzewko choinkowe. Gdzie jechać po choinkę w Wigilię?

Większość tego typu punktów sprzedażowych całkiem nieźle prosperowała do dwudziestego grudnia. Wtedy też był w nich największy wybór co do odmiany, wielkości i jakości drzewka. Nic jednak straconego, na terenie Gdyni działają również punkty sprzedające zielone drzewka również w Wigilię. Warto jednak wybrać się po nie zaraz z rana!

Pierwszym takim punktem jest na Cisowej. Stoiska szukaj na skrzyżowaniu ulic Chylońskiej i Owsianej, blisko dyskontu Biedronka. Drugi znajduje się na Chwarznie-Wiczlinie. Tu udaj się na łąkę przy ulicy Chwarznieńskiej. Stoisko jest zlokalizowane między przystankami ZKM „Amona” i „Tezeusza”.

Choinkę kupisz również na Chwarznie-Wiczlinie przy ulicy Leona Staniszewskiego. Szukaj stoiska A o powierzchni 150 metrów kwadratowych. Mimo że to już Wigilia, to z pewnością znajdziesz piękne drzewko po rozsądnej cenie.