Zapraszamy na lodowisko! Sezon łyżwiarski w Gdyni rozpoczyna się 1 grudnia

Przygotujcie łyżwy i nastrój do zimowej zabawy! Tego dnia, 1 grudnia, entuzjaści sportów zimowych mogą rozpocząć sezon na tafli lodu. Mieszkańcy Gdyni z pewnością pamiętają to miejsce, a oficjalne otwarcie lodowiska zaplanowano na godzinę 17:00. Podczas uroczystego otwarcia sezonu, oprawę muzyczną zapewni DJ, a dla pierwszej setki uczestników przewidziano pamiątkowe upominki.

Marek Łucyk, wiceprezydent Gdyni ds. rozwoju serdecznie zachęca do udziału w inauguracyjnym wydarzeniu: „Poprzedni rok pokazał, że to miejsce ma ogromne znaczenie dla naszych mieszkańców. Ich entuzjazm i zaangażowanie nie pozostawiają nam innej możliwości, jak tylko z niecierpliwością oczekiwać na start nowego sezonu. Gorąco zachęcam do udziału!”.

Sezon łyżwiarski rozpoczyna się 1 grudnia i potrwa aż do 10 marca 2024 roku. Na miłośników tej formy aktywności czeka tafle o powierzchni 600 m². Tak jak w poprzednim roku, obiekt jest wyposażony w niezbędne zaplecze socjalne i sanitarne. Dodatkowo, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu, w tym łyżew, kasków oraz specjalnych chodzików dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z łyżwiarstwem.