Za kulisami rodzinnego biznesu medycznego "Sono Venae" w Gdyni

Marcin i Natalia Wesołowscy, małżeństwo prowadzące rodzinny podmiot leczniczy „Sono Venae”, codziennie pielęgnują zdrowie pacjentów różnych grup wiekowych. Zespół, który zrzesza ekspertów z wielu dziedzin medycyny, gwarantuje wysokiej jakości opiekę zdrowotną. Historia rodziny Wesołowskich oraz ich profesjonalnego przedsiębiorstwa została zaprezentowana w najnowszym odcinku serii filmów „Wtorki z Rodzinnymi”. Cykl ten skupia się na prezentacji wyjątkowych lokalnych firm rodzinnych – zarówno tych z wielopokoleniową tradycją, jak i tych, które stawiają pierwsze kroki na drodze rozwoju.

„Sono Venae” to miejsce, w którym atmosfera sprzyja dobremu samopoczuciu, a zdrowie i komfort pacjentów są najważniejszym priorytetem. Założycielami są Marcin i Natalia Wesołowscy. Marcin, będący chirurgiem naczyniowym, oprócz udzielania pomocy medycznej, zajmuje się także logistyką, zamówieniami, wyposażeniem gabinetu oraz kwestiami administracyjnymi. Natalia natomiast jest specjalistką w radiologii. Wykonuje badania ultrasonograficzne i diagnostykę obrazową, ale również w razie potrzeby obsługuje recepcję, witając i dbając o pacjentów. W swym działaniu współpracują ze specjalistami, których doceniają za ich ogromną wiedzę i doświadczenie. Uważają Gdynię za swoje miejsce na ziemi i to właśnie tutaj zdecydowali się zamieszkać i prowadzić swój biznes. Więcej informacji o „Sono Venae” oraz jej twórcach można uzyskać poprzez oglądanie siódmego odcinka czwartej serii „Wtorki z Rodzinnymi”.

Wesołowscy mają również rodzinne korzenie związane z Gdynią. Kazimierz Kowalski, pradziadek Marcina, po II wojnie światowej pracował jako hydraulik w tym mieście. Do dziś funkcjonują instalacje hydrauliczne wykonane przez niego, które można znaleźć m.in. na dworcu kolejowym czy w budynku Sądu Rejonowego w Gdyni.