Słynne artystki na Ladies Jazz Festival w Gdyni

Lato, błękitne morze, urokliwa Gdynia i znakomita muzyka – to wszystko łączy się w niezapomnianą reklamę dla Ladies Jazz Festival. Patrząc na listę utalentowanych artystek, które zaprezentują się na scenie podczas tego wydarzenia, można być pewnym, że uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w prawdziwie muzycznej uczcie. Wśród gwiazd odpowiedzialnych za jazzowe brzmienie znajdą się takie osobistości jak Lizz Wright, Anna Maria Jopek, Nancy Vieira, Ewa Bem oraz Krystyna Prońko.

Organizatorzy tegorocznego Ladies Jazz Festival ujawnili część atrakcji już wcześniej, gdyż ciężko było skrywać taką perełkę jak koncert „The Manhattan Transfer”. Choć zespół z Nowego Jorku nie jest stricte kobiecym zespołem, warto zrobić wyjątek i pozwolić sobie na niewielkie odstępstwo od konwencji. Nie ulega wątpliwości, że ich występ zostanie uhonorowany owacją na stojąco przez publiczność zgromadzoną na lipcowym festiwalu w Gdyni.

Podczas tej imprezy muzycznej zaprezentuje się wiele utalentowanych artystek związanych z jazzem. Ich występy będą nie tylko wspaniałym spektaklem dla miłośników tego gatunku, ale także doskonałą okazją do podziwiania wyjątkowych kreacji na scenie. Wszystko to sprawia, że Ladies Jazz Festival w Gdyni jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych tego roku.