Poszukiwani przez Policję w Gdyni

Funkcjonariusze służący na posterunku Komisariatu Policji w Gdyni – Redłowie, prowadzą obecnie czynności śledcze w związku z incydentem kradzieży gotówki. Zastępstwo miało miejsce 25 października 2023 roku i jest możliwe, że związane jest z dwoma mężczyznami, których portrety są dostępne publicznie. Funkcjonariusze do tej pory nie byli w stanie ustalić tożsamości tych osób, dlatego apelują do społeczności o wszelką pomoc w identyfikacji.

Policjanci pracujący dla Komisariatu Policji w Gdyni – Redłowie nadal dochodzą do prawdy w sprawie kradzieży. Śledztwo dotychczas przyniosło ustalenie, że incydent miał miejsce 25 października 2023 roku na ul. Legionów. W ramach działań podjętych przez funkcjonariuszy, udało się przechwycić nagrania z kamer monitoringu. Na podstawie analizy nagrań wyłoniono potencjalnych sprawców – dwóch mężczyzn, których zdjęcia teraz upubliczniamy.

Jeden z poszukiwanych ubrany był w czarną kurtkę, niebieskie dżinsy oraz niebieskie obuwie z białą podeszwą. Charakterystycznym elementem jego stylizacji był także kaptur, który miał nałożony na głowę oraz czerwono-pomarańczowa parasolka trzymana w ręku.

Drugi z mężczyzn miał na sobie również czarną kurtkę oraz niebieskie dżinsy, ale jego buty były granatowe. Na tułowiu przewieszoną miał czarną torbę, a w ręku trzymał parasolkę o tym samym kolorze.

Niestety, do tej pory nie udało nam się ustalić kim są ci mężczyźni. W związku z tym apelujemy do wszystkich osób, które mogą rozpoznać poszukiwanych na nagraniach z monitoringu lub które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na ich temat, o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Redłowie – numer tel. 47-74-21-255 (dyżurny komisariatu) lub w sytuacji pilnej na numer alarmowy 112.