Podejrzany o kradzieże w drogeriach na terenie Tczewa i Gdyni mężczyzna został zatrzymany przez policję

Funkcjonariusze policji z działu kryminalnego w Tczewie, doprowadzili do aresztowania mężczyzny w Redzie, który był podejrzany o serię kradzieży dokonywanych w sklepach kosmetycznych na obszarze miast Tczew i Gdynia. Do zdobyczy 44-letniego mężczyzny należały szczoteczki soniczne, wkłady do golenia, różnego rodzaju perfumy i nawet sztuczne rzęsy. Łączne straty, które ponieśli poszkodowani oszacowano na kwotę przekraczającą 3 tysiące złotych.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tczewie, prowadzący śledztwo w sprawach kradzieży w sklepach kosmetycznych, zidentyfikowali domniemanego sprawcę tych przestępstw. Do jednej z tych kradzieży doszło 9 grudnia ubiegłego roku w Tczewie. Złodziej ukradł wtedy szczoteczki soniczne oraz wkłady do maszynek do golenia, które były warte razem 1160 złotych.

Kiedy oficerowie ustalili miejsce pobytu podejrzewanego 44-latka, udało im się go zatrzymać w Redzie. Po aresztowaniu został on przetransportowany do jednostki policji w Tczewie.