Pierwszy polski lot w kosmos z rakietą „Perun” – dołącz do patronów tego niezwykłego projektu!

SpaceForest, firma pochodząca z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, planuje przeprowadzić próbne wyniesienie swojej rakiety „Perun” na wysokość 50 kilometrów w czerwcu tego roku. Entuzjaści kosmosu mają obecnie możliwość wsparcia tego pionierskiego przedsięwzięcia, a nawet umieszczenia swojego imienia i nazwiska na kadłubie rakiety!

Jeżeli start zakończy się sukcesem, będzie to pierwszy udokumentowany przypadek wyniesienia polskiej rakiety w kosmos. Wszystkie osoby, które postanowią wesprzeć projekt odpowiednią sumą pieniędzy, będą mogły uczestniczyć w tym historycznym wydarzeniu poprzez umieszczenie swojego imienia i nazwiska na rakiecie „Perun”. Ponadto każdy darczyńca otrzyma specjalną pamiątkową naszywkę upamiętniającą polski lot w kosmos.

W tej niezwykłej misji uczestniczyć będzie największa suborbitalna rakieta w historii Polski. Inicjatywa ta stanowi nie tylko ogromny krok dla rodzimej nauki i technologii, ale także umożliwia Polakom zaangażowanie się w rozwój sektora kosmicznego. Biorąc pod uwagę znaczenie tego przedsięwzięcia, warto rozważyć wsparcie projektu „Perun” i być częścią tej niezwykłej przygody.