Pierwszy mecz kontrolny Arki Gdynia pod wodzą Wojciecha Łobodzińskiego zakończony remisem

Podczas dzisiejszych zmagania piłkarskich, drużyna Arki Gdynia, pod kierownictwem swojego nowo mianowanego trenera, Wojciecha Łobodzińskiego, stawiła czoła swojemu rywalowi – Chojniczance. Było to ich pierwsze starcie zmierzające do przygotowania na nadchodzący sezon Fortuna 1 Ligi. Mecz, który odbył się na własnym boisku żółto-niebieskich, kończy się bezstronnym wynikiem.

Mecz Arka Gdynia kontra Chojniczanka odbył się przy Olimpijskiej 5 i zakończył się bez żadnych strzelonych bramek. W gronie piłkarzy Arki Gdynia znaleźli się nie tylko starzy wyjadacze, ale także kilka nowych twarzy. Zawodnicy ci dołączyli do drużyny niedawno po podpisaniu kontraktów, a niektórzy z nich powrócili z wypożyczeń z innych klubów i ponownie reprezentują barwy nadmorskiego klubu.

W pierwszej części dzisiejszego sparingowego pojedynku między słupkami bramki żółto-niebieskich stanął Martin Chudy. W grę zaangażowani byli także Kasjan Lipkowski, Michał Borecki i Jakub Wilczyński, którzy zaprezentowali swoje umiejętności na boisku.