Ostatni moment na rejestrację do Biegu Niepodległości

Jeżeli marzy Ci się udział w tegorocznym Biegu Niepodległości, to jest to ostatnia szansa na zarejestrowanie się. Proces zgłoszeń kończy się 30 października o godzinie 23:59. Wydarzenie nie ogranicza się tylko do głównego biegu na dystansie 10 km – dzieci, młodzież oraz sympatycy Nordic Walking również będą mogli poczuć emocje związane ze startem. Na chwilę obecną, licznik pokazuje, że blisko dwa i pół tysiąca zawodników już opłaciło swoje pakiety startowe.

Kolejny termin, który warto zapamiętać, to koniec nadchodzącego tygodnia – do tego czasu można zakupić ubrania z specjalnej kolekcji przygotowanej przez AdRunaLine, partnera wydarzenia.

Bieg Niepodległości to wyjątkowe wydarzenie sportowe, które już za trzy tygodnie zmotywuje do aktywności tysiące osób. Jeżeli ktoś jeszcze się zastanawia nad udziałem, ma na podjęcie decyzji równe 7 dni. Po tym okresie elektroniczny formularz zgłoszeniowy zostanie zamknięty i jedyną możliwość zapisów będzie biuro zawodów – jednak ilość pakietów startowych tam dostępnych jest ograniczona.