Już w lipcu w Gdyni festiwal Laidies’ Jazz Festiwal. Zobacz kto wystąpi!

Mimo że do wakacji jeszcze całkiem sporo czasu, warto już teraz zarezerwować sobie czas między 16 a 24 lipca 2023 roku. Na deskach sceny Konsulatu Kultury i Teatru Muzycznego wystąpią największe jazzowe gwiazdy takie jak Lizz Wright, Anna Maria Jopek czy Nancy Vieira.

Przed nami już 19 edycja Laidies’ Jazz Festiwal — prawdziwej uczy muzycznej, podczas której na scenie Konsulatu Kultury i Teatru Muzycznego wystąpią takie gwiazdy jak Anna Maria Jopek, Krystyna Prońko oraz Ewa Bem. Nie zabraknie również zagranicznych gwiazd w tym Lizz Wright, Nancy Vieira czy Silje Nergaard. Ta ostatnia wystąpi w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie. Prócz topowych gwiazd, będzie można usłyszeć również młode głosy, finalistki konkursu o Grand Prix Laides’ Jass Festiwal.

Bilety na poszczególne koncerty można kupić na specjalnej stronie internetowej lub też na profilu festiwalu na facebooku. Ilość miejsc ograniczona, więc nie warto zwlekać z zakupem. Co ważne, bilety na Silije Nergaard można kupić tylko na stronie internetowej Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie.