Już nie restauracja Muszla a Teatro Gdynia. Jest nowy inwestor!

Dobra wiadomość jest taka, że budynek po dawnej restauracji Muszla, zyskał nowych nabywców i zmienia nieco swój charakter, dostosowując się do zmieniających wymagań. Zła, że na otwarcie jeszcze trochę poczekamy.

Restauracja Muszla powstała w 2019 roku, kiedy to reklamowano ją jako miejsce gdzie można zjeść coś dobrego i posłuchać doskonałej muzyki granej na żywo. Pandemia jednak sprawiła, że musiała zostać zamknięta. Na zakup tego lokalu było wielu chętnych, jednak właściciel, spółka Investownia, chciała, aby na tym miejscu powstało coś, co będzie odpowiedzią na potrzeby Gdynian. I tak, powstanie Teatro Gdynia.

Zmieni się nieco charakter tego miejsca. Zamiast restauracji, pojawi się cocktailbar z dosyć krótkim i okrojonym menu. Jednak Teatro Gdynia ma być z założenia klubem muzycznym, ale nie dyskoteką. W obecnym czasie w budynku pracują ekipy remontowe, które podzielą przestrzeń na część klubową oraz gastronomiczną. Planowany czas otwarcia Teatro Gdynia to przełom lipca i sierpnia 2023 roku.