Gdyński Zarząd Dróg i Zieleni przystępuje do renowacji nawierzchni na ul. Sienkiewicza

Do mieszkańców Gdyni dotarły wiadomości od Zarządu Dróg i Zieleni, konkretnie dotyczące planu odtwarzania nawierzchni na ulicy Sienkiewicza. Planowane prace są kontynuacją zakończonych niedawno działań budowlanych, które polegały na realizacji przyłącza kanalizacyjnego. Data rozpoczęcia prac to środa 13 września.

Prace związane z renowacją nawierzchni będą realizowane w określonym przedziale godzinowym od 8:00 do 16:00. Obszar prac będzie ograniczony ulicami Mickiewicza i Sędzickiego. Konsekwencją tego będzie chwilowe zamknięcie ruchu na wysokości budynku znajdującego się pod adresem ul. Kasprowicza 25.

Zarząd radzi kierowcom korzystać z alternatywnych tras objazdowych podczas prowadzenia prac remontowych. Proponowany kierunek objazdu prowadzi przez ul. Legionów, Piłsudskiego, Władysława IV, 10 Lutego oraz Świętojańską aż do osiągnięcia ul. Armii Krajowej. Druga zasugerowana trasa objazdowa to przejazd ul. Baduszkowej, Zawiszy Czarnego oraz Sienkiewicza z koniecznością zawrócenia przy ul. Sędzickiego.

Apelujemy do kierowców by zachowali podwyższoną ostrożność i dostosowali się do tymczasowych zmian w organizacji ruchu na drogach.