Gala Nagród Gospodarczych na Forum Wizja Rozwoju 2021

Po zakończeniu pierwszego dnia tegorocznego Forum Wizja Rozwoju, odbyła się uroczysta gala. Podczas tego wydarzenia wręczono Nagrody Gospodarcze, które są prestiżowymi wyróżnieniami przyznawanymi przez organizatorów Forum. Nagrody te mają na celu promowanie przedsiębiorstw, które osiągają znaczące sukcesy gospodarcze, wpływając w ten sposób na rozwój polskiej gospodarki.

Od początku istnienia Forum Wizja Rozwoju, jego główną ideą jest wspieranie rozwoju naszej gospodarki. Przyszłościowa gospodarka przyczynia się do podniesienia jakości życia obywateli oraz wzmacnia pozycję Polski na międzynarodowej scenie. W związku z tym organizatorzy Forum postanowili docenić wysiłki przedsiębiorstw, które poprzez umacnianie swojej pozycji na rynku przyczyniają się do budowania silnego państwa i zamożnego społeczeństwa.

Uroczystość wręczenia Nagród Gospodarczych została zaplanowana jako wydarzenie kończące pierwszy dzień VI edycji Forum Wizja Rozwoju. W trakcie gali Andrzej Michalak, prezes Zarządu Fundacji Wizja Rozwoju, podkreślał ogromne znaczenie zaangażowania laureatów nagród w proces funkcjonowania państwa. To właśnie poprzez ich działalność gospodarczą wpływają na rozwój Polski oraz jej pozycję na międzynarodowym tle.