Gala Czułe Narodziny: najważniejsze wydarzenie parentingowe na Pomorzu

Niedawno w Hotelu Mercury miało miejsce najważniejsze spotkanie rodziców i specjalistów związanych z tematyką okołoporodową na terenie Pomorza – Ogólnopolska Gala parentingowa Czułe Narodziny. Była to doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu opieki nad dzieckiem, jak również dla firm działających w branży.

W sali konferencyjnej tego renomowanego hotelu zgromadzili się liczni wystawcy, usługodawcy oraz sprzedawcy, którzy mieli okazję zaprezentować swoje produkty i oferty skierowane do przyszłych i obecnych rodziców. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy uczestnik wydarzenia mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie oraz pozyskać niezbędną wiedzę na temat opieki okołoporodowej.

Ogólnopolska Gala parentingowa Czułe Narodziny stała się tym samym nie tylko miejscem wymiany doświadczeń i informacji pomiędzy różnymi środowiskami związanymi z macierzyństwem, ale również doskonałą platformą biznesową dla przedsiębiorców działających w sektorze usług i produktów dedykowanych rodzicom i ich pociechom.