Festiwal Open House Gdynia: Jubileuszowa, dziesiąta edycja dla miłośników architektury i designu

Zapowiedziano dziesiątą, jubileuszową edycję festiwalu Open House Gdynia, skierowaną do pasjonatów architektury i designu. Czterodniowe wydarzenia, pełne spotkań i różnorodnych atrakcji, rozpoczną się 23 maja i potrwają do 26 maja.

Open House Gdynia jest polskim działem globalnego festiwalu, który otwiera drzwi do starannie zaprojektowanych przestrzeni na całym świecie. Wydarzenie to zyskało stałe miejsce w kalendarzu miejscowych wydarzeń i co roku cieszy się dużym powodzeniem.

Organizatorzy ujawnili już pierwsze szczegóły dotyczące tegorocznej, jubileuszowej edycji wydarzenia. Trwająca cztery dni – od 23 do 26 maja – dziesiąta edycja obiecuje wiele atrakcji.

– Pracujemy nad przygotowaniem dla Was wielu wspaniałości. Niektóre z planowanych wydarzeń odbędą się również w ciągu roku, poza weekendem festiwalowym. Z racji naszego jubileuszu chcemy otworzyć dla Was całe miasto, więc znajdziecie nas (prawie) wszędzie – to słowa organizatorów, zawarte w poście na facebookowym profilu Open House Gdynia.

Co festiwal ma do zaoferowania? Oczywiście, można oczekiwać szeroko otwartych drzwi do budynków reprezentujących gdyńską architekturę. Wydarzenie to będzie również okazją do słuchania opowieści, uczestniczenia w spacerach, koncertach i wystawach. Już teraz warto zapisać sobie te daty w kalendarzu.